Aktualności

Zobacz wszystkie

Charles S318 - wyjątkowa ładowarka indukcyjna 3w1 - ładowarka bezprzewodowa, zegar z budzikiem i lampka LED!

Odkryj nowoczesność ładowania dzięki naszej innowacyjnej ładowarce indukcyjnej 3w1! Przedstawiamy Wam naszą najnowszą propozycję - ładowarkę indukcyjną bezprzewodową Charles S318, która nie tylko umożliwia szybkie ładowanie urządzeń, ale także pełni funkcję lampki LED oraz zegara.

Szybkie ładowanie trzech urządzeń jednocześnie

Ładowarka indukcyjna Charles S318 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność w jednym. Dzięki technologii bezprzewodowego ładowania możesz zapomnieć o uciążliwych kablach i ładowarkach. Po prostu umieść swój smartfon na ładowarce, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie. Nasze urządzenie może jednocześnie ładować aż trzy urządzenia - telefon, zegarek oraz słuchawki. Ładowarka jest w pełni kompatybilna z MagSafe.

Charles-s318?raw=1

Idealny kompan przy biurku czy stoliku nocnym

Jednak to nie koniec zalet tej ładowarki. Charles S318 została wyposażona w dodatkową funkcję - lampkę LED. Dzięki niej możesz łatwo oświetlić swoje miejsce pracy, biurko czy stolik nocny. Jest to szczególnie przydatne w warunkach słabego oświetlenia, gdy potrzebujesz dodatkowej iluminacji. Kolejnym unikalnym elementem tej ładowarki jest wbudowany zegar z możliwością ustawienia dwóch budzików. Nie musisz już sprawdzać godziny na swoim smartfonie czy zegarze na ścianie. Wystarczy spojrzeć na ładowarkę, aby być zawsze na bieżąco.

Charles-s318-devices?raw=1

Elegancja i funkcjonalność

Design Charles S318 również zasługuje na uwagę. Łącząc nowoczesność z elegancją, ta ładowarka stanie się stylowym dodatkiem do Twojego biura, sypialni czy salonu. Warto również zauważyć, że ładowarka jest magnetyczna, co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność. Dzięki temu urządzenia ładowane są bezpiecznie i stabilnie. 

Więcej informacji o ładowarce znajdziesz pod tym linkiem. W swojej ofercie posiadamy również wiele innych modeli nie tylko do urządzeń Apple ale również Samsung czy uniwersalne ładowarki.

Komentarze (0)