Aktualności

Zobacz wszystkie

Co zrobić gdy ładowarka indukcyjna nie działa prawidłowo.

Jeśli twoja ładowarka indukcyjna nie działa prawidłowo, istnieje kilka prostych kroków, które możesz podjąć, aby ją naprawić lub zdiagnozować problem. Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać:

Standard QI

Sprawdź, czy twoje urządzenie obsługuje standard ładowania QI. Niektóre urządzenia, takie jak starsze modele iPhone'ów, nie są zgodne z tym standardem, więc nie będą się ładować za pomocą ładowarki indukcyjnej. Upewnij się, że twój telefon lub inne urządzenie, które chcesz naładować jest zgodne z QI, jeśli chcesz skorzystać z tej opcji ładowania.

nauka.jpg?raw=1

Odpowiednia ładowarka sieciowa

Zweryfikuj moc twojej ładowarki sieciowej do, której podłączana jest ładowarka indukcyjna. Pamiętaj, że moc ładowarki sieciowej powinna być co najmniej równa wartości, którą otrzymasz, obliczając: napięcie wyjściowe (V) * prąd wyjściowy (A). Jeśli moc ładowarki jest zbyt niska, może to prowadzić do problemów z ładowaniem.

Etui czyli zmora słabych ładowarek indukcyjnych

Etui dla Twojego smartfona to niewątpliwie powinność , aby odpowiednio chronić go przed nieszczęśliwymi wydarzeniami, niestety wiele ładowarek indukcyjnych słabszej mocy np. 10W nie jest w stanie rozpocząć procesu ładowania. W naszej ofercie znajdziesz ładowarki o mocy 15W, które bez problemu naładują twój telefon. Wiele etui, szczególnie tych, które posiadają metalowe wstawki lub są zbyt grube , mogą zakłócać proces ładowania indukcyjnego. Jeśli urządzenie ładuje się bez etui , ale nie działa poprawnie z etui, rozważ zmianę na takie, które ma mniej niż 5 mm grubości i nie posiada metalowych wstawek (z wyjątkiem MagSafe dla iPhone'ów).

Jeśli po podjęciu tych kroków twoja ładowarka dalej nie działa prawidłowo, skontaktuj się z nami. W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź teraz!

Komentarze (0)