Etui do smartfonów

Etui do smartfonów

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo twojemu smartfonowi, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego etui. Dobrze dobrana obudowa pozwoli na bezpieczne użytkowanie. Nasze obudowy możemy podzielić na kilka rodzajów:
etui przezroczyste dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygląd swojego telefonu jednocześnie dbając o najwyższej jakości wykonanie
etui portfelowe jeśli prowadzisz życie biznesowe: częste spotkania, wyjazdy i szybkie przemieszczania się z miejsca na miejsce, ten pokrowiec idealnie sprawdzi się w tych warunkach, możesz wyposażyć je w karty bankowe czy wizytówki.
etui pancerne przebywasz w ciężkich oraz nieprzewidywalnych warunkach? Znaleźliśmy sposób aby uchronić twoje urządzenie przed naprawą. Pancerny model etui zabezpieczy sprzęt z każdej strony
etui funkcjonalne może służyć jednocześnie do zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa jak i stojaku dla fanatyków seriali czy filmów.

Pomyśl o ochronie dla swojego telefonu – wybierz sprawdzone etui

Wybór odpowiedniego etui do smartfonów powinien być priorytetem dla każdego właściciela nowego telefonu. Zapewnia ochronę urządzenia, które było przecież niemałym wydatkiem. Aby uniknąć kosztów ewentualnych napraw w przyszłości, warto zainwestować w dobrej jakości i sprawdzone etui. Futerały do smartfonów mogą także służyć jako sposób na wyrażenie siebie. Wybierz odpowiednią odbudowę, która będzie pasowała do Twojego lifestyle’u. Futerał do telefonu może także stać się stylowym dodatkiem do stroju.

Wyprzedaż!
-20,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
  • Kompatybilność: z każdym urządzeniem z serii MagSafe
  • Kolor: czarny
  • Kod EAN: 5905701210480
Cena przed promocją 60,00 zł
-20,00 zł 40,00 zł